Exteriérový infrapanel

Exteriérový infrapanel TANSUN

Rozmýšľate nad tým, či je vhodné infra kúrenie aj do exteriéru? Odpoveď znie určite áno. Infra kúrenie je možné použiť tak v interiéri ako aj exteriéri. Podmienkou je priestor chránený pred dažďom a dostupný zdroj elektrickej energie. Zatiaľčo v interiéroch sa využívajú pre kúrenie predovšetkým infra panely, pre exteriéry sú vhodné vysokoteplotné smerové infražiariče. Umiestnenie a druh exteriérového infražiariča závisia od konkrétnych podmienok, no vhodné sú tak pre výrobné a obchodné haly alebo ich časti, terasy reštaurácií a barov, ale aj v rodinných domoch pre umiestnenie na balkóny, lodžie, zimné záhrady, altánky a pod.

Tak ako infra panely aj exteriérové infrakúrenie zohrieva iba telesá a ľudí v dosahu žiarenia, a to znamená, že nemíňajú zbytočne energiu na ohrievanie okolitého vzduchu.

Jednoduché a ľahko regulovateľné elektrické sálavé exteriérové kúrenie vytvorí príjemnú atmosféru na balkóne, terase či dielni. Infražiarič umožňuje využívať prekryté otvorené priestory aj v chladnejších dňoch. Je energeticky úsporný a vždy pripravený k okamžitému použitiu, vďaka čomu sa dá dosiahnuť vysoký tepelný komfort aj pri nižších teplotách.
Ideálne riešenie pre majiteľov reštauračných zariadení na predĺženie sezóny v záhradných reštauráciách. Dlhšie posedenie vo vonkajších priestoroch aj v chladnejšom období prináša radosť a pohodu nielen zákazníkovi, ale aj majiteľovi formou zvýšeného obratu.

Infražiariče na terasu
Patríte k tým majiteľom reštaurácie, ktorých zákon o ochrane nefajčiarov postavil pred ťažké rozhodovanie? Máte vo svojej prevádzke problém vytvoriť miesto pre fajčiarov, ale chcete vyjsť v ústrety všetkým Vašim zákazníkom? Vytvorte aj v chladných mesiacoch príjemnú pohodu na vašej terase.

Exteriérové infražiariče TanSun sú výborným nápadom pre každú reštauráciu či bar s terasou. Potešte svojich hostí príjemným posedením na vašej terase aj v chladných ročných obdobiach. Exteriérové infražiariče je zároveň ekonomicky najefektívnejším riešením, ako predĺžiť sezónu na letnej terase hotela či reštaurácie.

  • Výhody infražiaričov:
  • okamžitá účinnosť a presné nasmerovanie sálania tepla
  • univerzálnosť
  • čistota
  • kompaktnosť
  • bezpečnosť
  • dlhá životnosť
  • minimálna údržba
  • nízka spotreba

TanSun pre exteriérové kúrenie

Exteriérové kúrenie TanSun je jednoduché a ľahko regulovateľné elektrické sálavé kúrenie, ktoré vytvorí príjemnú atmosféru na balkóne, či terase. Infračervený ohrievač TanSun umožňuje využívať prekryté otvorené priestory aj v chladnejších dňoch. Je energeticky úsporný a vždy pripravený k okamžitému použitiu, vďaka čomu sa dá dosiahnuť vysoký tepelný komfort aj pri nižších teplotách. Infračervené ohrievače TanSun sú ideálne riešenie pre majiteľov reštauračných zariadení na predĺženie sezóny v záhradných reštauráciách. Dlhšie posedenie vo vonkajších priestoroch aj v chladnejšom období prináša radosť a pohodu nielen zákazníkovi, ale aj majiteľovi formou zvýšeného obratu.

Montáž TanSun

Pri montáži je potrebné infračervený ohrievač TanSun umiestniť tak, aby mohol primerane a efektívne vyhrievať a súčasne aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu s horúcimi časťami. Infračervený ohrievač by mal byť namontovaný vo výške medzi 2,3 m a 2,5 m od podlahy pod 45º uhlom smerom nadol a pevne pripevnený na múre v betóne, alebo iných nehorľavých konštrukciách.

            

Comments are closed.