Predtým sme s kolegyňou museli mať hrubé vesty…

… a teraz pozrite: ,,Predávam v tomto elegantnom tenkom svetríku…“
,,..žralo to strašne a nevykúrilo to..“
 toto nám pani predavačka v predajni značkovej dámskej konfekcie ANDREA MARTINY prezradila o zmene, ktorú priniesla zmena použitého systému vykurovania v historickej budove v centre Trenčína. Nie je elektrické kúrenie ako elektrické kúrenie. Infračervené panely priniesli pohodu nielen pre personál predajne, ale zákazníčky nakupujúce vo vkusne zariadenom interiéry predajne, vsadenom do miestnosti s klenbami môžu vyberať a skúšať ľubovoľne dlho v pohodlí.

Počas menej chladných zimných dní vraj kúria iba s dvomi zo štyroch nainštalovaných infračervených panelov. Vraj to úplne stačí.

predajňa značkových odevov ANDREA MARTINY Trenčín, Nám. Slobody pani Andrea Stuchlíková, majiteľka

 

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“21″ sort_by=“order“ image_column_number=“5″ images_per_page=“200″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“255″ thumb_height=“160″ popup_fullscreen=“0″ popup_width=“960″ popup_height=“720″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“6″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“50″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_comment=“1″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ watermark_type=“image“ watermark_link=“http://InfraPanel.sk“ watermark_url=“http://www.infrapanel.sk/wp-content/uploads/flame.png“ watermark_width=“500″ watermark_height=“500″ watermark_opacity=“6″ watermark_position=“middle-center“]

 

Stavba a technický popis riešenia:
Popis riešeného objektu: Predajňa značkovej konfekcie, historická budova, kameň, 64m?
Návrh infra kúrenia: 4 kusy infra panelov Basic, regulácia bimetalovými termostatmi.

Comments are closed.