Vlhkosť zmizla a je u nás príjemné prostredie na nákup aj počas zimy.

Predtým ako sme si dali nainštalovať kúrenie infračervenými panelmi sme mali v predajni umiestnenej po úrovňou zeme počas dažďa vždy steny vlhké do výšky 1,5m. Elektrické konvektory nedostatočne vykurovali priestory tejto historickej budovy v centre Trenčína na nám. Slobody.

Po inštalácii infra panelov pre úsporné kúrenie vlhkosť zmizla úplne a teplota a klíma v miestnosti je veľmi príjemná na nákup pre naše zákazníčky. Majú čas vyberať a skúšať si náš tovar. Na noc znižujeme nastavenie na 15oC, aj takto ušetríme. Ráno za 20 minút mám požadovanú tepelnú pohodu v predajni.

Second Hand s dámskym a detským oblečením – centrum Trenčína

 

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=“thumbnails“ theme_id=“1″ gallery_id=“19″ sort_by=“order“ image_column_number=“5″ images_per_page=“200″ image_title=“none“ image_enable_page=“1″ thumb_width=“255″ thumb_height=“160″ popup_fullscreen=“0″ popup_width=“960″ popup_height=“720″ popup_effect=“fade“ popup_interval=“6″ popup_enable_filmstrip=“1″ popup_filmstrip_height=“50″ popup_enable_ctrl_btn=“1″ popup_enable_fullscreen=“1″ popup_enable_comment=“1″ popup_enable_facebook=“1″ popup_enable_twitter=“1″ popup_enable_google=“1″ watermark_type=“image“ watermark_link=“http://InfraPanel.sk“ watermark_url=“http://www.infrapanel.sk/wp-content/uploads/flame.png“ watermark_width=“500″ watermark_height=“500″ watermark_opacity=“6″ watermark_position=“middle-center“]

 

Stavba a technický popis riešenia:
Popis riešeného objektu: Predajňa, klenbové priestory v suteréne, kameň, 36 m?
Návrh infra kúrenia: 2 kusy infra panelov Basic, regulácia bimetalovými termostatmi.

Comments are closed.