Prichádzame k Vám v dobe, keď sa čoraz väčší dôraz kladie na úsporu nákladov za energie, či výstavbu, prestavbu, alebo modernizáciu existujúceho objektu. Chcete naložiť rozumne s nákladmi a časom potrebným na realizáciu Vašich plánov, ale súčasne zachovať zdravotný a pocitový komfort bývania? Spoločnosť InfraPanel s.r.o. Vám ponúka riešenie založené na optimálnej kombinácii nákladového, zdravotného a dizajnového riešenie spôsobu vykurovania.

Poslaním našej spoločnosti je prinášať zákazníkom nové, moderné stavebné a vykurovacie technológie, ktoré sa stanú Vašim zdrojom pohody, úspor, zdravia a tepla. Hodnotami spoločnosti InfraPanel s.r.o. sú slušnosť, ochrana zdravia, ekológia a úspora energetických zdrojov.

Spoločnosť InfraPanel s.r.o. je výrobcom špičkových infračervených vykurovacích systémov EkoTherm.

Spoločnosť InfraPanel s.r.o. má pätnásť ročnú tradíciu v projektovaní, predaji, montáži, záručnom a pozáručnom servise infračervených vykurovacích systémov s viac ako 2000 realizácií nosného vykurovacieho systému na Slovensku. Naša spoločnosť vám poskytne bezplatné poradenstvo, energetický návrh, poprípade elektroprojekt, dodávku tovaru na stavbu, montáž, záručný a pozáručný servis.

Doprajte si úsporné kúrenie pre vaše zdravie…

Produktové rady infra panelov EkoTherm sa vyznačujú nadčasovou technológiou a konštrukciou s použitím vzácnych kovov v rezistore (bezkarbónová technológia, využívaná aj v zdravotníctve), ktoré spolu so skleným povrchom dosahujú výnimočnú emisivitu tepelných vĺn, s takmer 100% účinnosťou, ideálnym pomerom zdravého tepelného sálania a optimálnou vlnovou dĺžkou.

Výrobou to u nás zďaleka nekončí…

Ďalšie výhody od spoločnosti InfraPanel s.r.o.:

v procese výstavby objektu nemusíte zdĺhavo a pracne vybavovať plynovú prípojku, nepotrebujete dodatočný komín, kotol, trubkové rozvody, radiátory. Stavba sa podstatne urýchľuje, zjednodušuje, znižuje sa počet mokrých procesov, odpadáva množstvo elektrických spojov (podlahové kúrenie), menšie investičné náklady. Nízkoenergetický príkon kúrenia dostáva stavbu do výhodnejšej kategórie z hľadiska energetickej certifikácie budov.