Slovenský výrobca infračervených vykurovacích systémov

Slovenský výrobca, slovenské výrobky…

ET
ETL
KR

Z našich referencií…

EkoTherm…

… umenie tepla

Infrapanely EkoTherm predstavujú skutočnú revolúciu v domácich vykurovacích technológiách. K veľkým výhodám okrem iného patrí aj moderný dizajn a jednoduchá inštalácia systému, ktorý poskytuje spotrebiteľom nízke náklady na vykurovanie. Infra panely efektívne konvertujú elektrickú energiu na sálavé teplo.

Infrapanely EkoTherm vytvárajú homogénne teplo v miestnosti, ktoré blahodarne vplýva na zdravie, ohrieva steny, podlahu aj ostatné predmety. Infra panely nevysušujú vzduch, nevíria prach a zabraňujú usadzovaniu vlhkosti na stenách. Svojim dizajnom je infra panel nenápadný, nerušivý produkt.

Produktové rady infra panelov EkoTherm sa vyznačujú nadčasovou technológiou a konštrukciou s použitím vzácnych kovov v rezistore (bezkarbónová technológia, využívaná v zdravotníctve), ktoré spolu so skleneným povrchom dosahujú výnimočnú emisivitu tepelných vĺn.

Produktové rady sklených infra panelov EkoTherm sa vyznačujú nadčasovou technológiou a konštrukciou s použitím vzácnych kovov v rezistore (

bezkarbónová technológia, využívaná v zdravotníctve), ktoré spolu so skleným povrchom dosahujú výnimočnú emisivitu tepelných vĺn, s takmer 100% účinnosťou, ideálnym pomerom zdravého tepelného sálania a optimálnou vlnovou dĺžkou.

Uvedené vlastnosti infra panelov EkoTherm zabezpečujú dlhodobú životnosť produktov s päťročnou zárukou, bezúdržbovosť systému počas jeho celej životnosti.

Princíp infračerveného vykurovania

Už od nepamäti ľudstvo využíva a vychutnáva si príjemné infračervené teplo Slnka. Kúrenie založené na tepelných vlnách je také staré ako cielené použitie ohňa ľudstvom. S vedomým návratom k prirodzenému spôsobu života a zdravému bývaniu sa vracajú do našich moderných domov a bytov dávno zabudnuté metódy kúrenia. Novým, na systémoch založených na tepelných vlnách, je druh a spôsob akým sa tepelné vlny vyrábajú – totiž prostredníctvom elektriny.

Zdravotné účinky infrakúrenia

  • zvyšuje obsah kyslíka v krvi
  • vyplavuje telesné tuky, cholesterol, chemikálie
  • redukuje hodnotu pH (mliečne kyseliny)
  • zlepšuje dýchanie pokožky
  • obmedzuje množenie baktérií
  • redukuje svalovú bolesť
  • urýchľuje regeneráciu buniek

Energetický prepočet

Presným energetickým prepočtom spolu zistíme, koľko vo Vašom dome alebo byte spotrebujete elektrickej energie na kúrenie pri použití sklených infračervených panelov EkoTherm.

Porovnanie nákladov

Pozrite si porovnanie investičných a ročných prevádzkových nákladov rôznych vykurovacích systémov. Pozrite si rozdelenie spotreby v domácnosi podľa spotrebičov.

Spolupráca

Páči sa Vám technológia úsporného kúrenia prostredníctvom infrapanelov EkoTherm? Máte záujem zastupovať našu spoločnosť a riešiť klientom úsporné kúrenie vo Vašom regióne?